Przesyłki zagraniczne

W dzisiejszych czasach nadawanie przesyłek zagranicznych to standard, zarówno w przypadku osób fizycznych jak i właścicieli firm, oferujących wysyłkę towarów do zagranicznych klientów. Nierzadko proceder ten związany jest z dużym stresem wynikającym z niekompetentnego działania wybranego przez nas przewoźnika. Czy przesyłka dotrze na czas do odbiorcy? Czy nie zostanie ona uszkodzona w trakcie transportu? Takie właśnie pytania i obawy rodzą się w głowie każdego nadawcy.

Zamiast na firmę kurierską postaw na firmę logistyczną!

Firm kurierskich na polskim rynku jest wiele, ale jak wybrać tę właściwą? Przewoźnik przewoźnikowi nie równy, podobnie jest z resztą z cenami oraz jakością świadczonych usług. W przypadku, kiedy nie do końca jesteś przekonany co do podjętych przez siebie decyzji lub nie masz doświadczenia i czasu to wówczas najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy logistycznej, która jest pewnego rodzaju pośrednikiem pomiędzy nadawcą a przewoźnikiem zajmującym się przesyłkami zagranicznymi.
Głównym zadaniem firmy logistycznej AW Polska jest dopasowanie oferty przewoźnika do indywidualnych potrzeb potencjalnego klienta, którym może być zarówno osoba fizyczna, jak i osoba prowadząca własną działalność gospodarczą. Współpraca z pośrednikiem logistycznym pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.
Klienci firmy AW Polska Logistyka skorzystać mogą m.in.: z oferty wysyłek paczek do Anglii lub Niemiec, dwóch krajów, do których eksportowane są duże ilości towarów z Polski. Tanie przesyłki zagraniczne dostarczane mogą być również do odległych krajów, zlokalizowanych na zupełnie innych kontynentach np. Stany Zjednoczone, Meksyk, Japonia i wiele innych. Dzięki AW Polska Twój towar może dotrzeć do odległych zakątków świata.

Wysoka jakość świadczonych usług

Przesyłki zagraniczne mogą zostać nadane transportem drogowym, lotniczym bądź też morskim. Za najszybszy a zarazem najbezpieczniejszy środek transportu uznawane są samoloty, niestety w tym wypadku należy liczyć się z tym, że koszy wysłania paczki będzie droższy. Niemniej jednak zdecydowana większość nadawców wybiera opcję standardową – tańszą i równie bezpieczną.
Firma logistyczna AW Polska zajmuje się wysyłką przesyłek zagranicznych o zróżnicowanych gabarytach – od tych najmniejszych po te zaskakujące swoją wagą i rozmiarem. Co więcej jako nadawca możesz być spokojny o to, czy paczka dotrze do odbiorcy w wyznaczonym dniu, o konkretnej godzinie. Nowoczesny system potocznie nazywany “door-to-door” (od drzwi do drzwi) to wygoda i komfort dla obydwu stron. Przesyłki zagraniczne odbierane są bezpośrednio od nadawcy przez przewoźnika a następnie dostarczane do rąk własnych adresata.

Nadając przesyłki zagraniczne, zależy nam na tym by odbiorcy otrzymali zakupiony towar w wyznaczonym terminie w stanie nienaruszonym. Współpraca z profesjonalną firmą logistyczną to gwarancja bezpieczeństwa transportowanych paczek i pełnego zadowolenia adresatów z innych krajów Europy.