Przesyłki drobnicowe krajowe

Jak w prosty sposób dostarczyć dużą ilość towaru do kilku bądź kilkunastu odbiorców zlokalizowanych w różnych częściach kraju, w tym samym czasie? Transport różnego rodzaju produktów przetworzonych lub wyrobów gotowych, znajdujących się w opakowaniach, do których to pakowane są pojedynczo lub w większej ilości to nie lada wyzwanie dla firm zajmujących się dystrybucją ładunków drobnicowych.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy logistycznej?

Przedsiębiorca nadający przesyłkę drobnicową krajową zmierzyć musi się z trudnym zadaniem jakim jest wybór solidnej firmy kurierskiej. Czynnikami, którymi zazwyczaj się kierujemy są cena, czas realizacji zamówienia oraz bezpieczeństwo wysłanych paczek z określoną zawartością ładunku drobnicowego.
Na naszym krajowym rynku znajduje się wielu przewoźników w związku z czym podjęcie ostatecznej decyzji z pewnością w większości przypadków będzie utrudnione. W takich sytuacjach najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą logistyczną pełniącą funkcję pomiędzy nadawcą a przewoźnikiem. AW Polska współdziała tylko i wyłącznie z najlepszymi firmami kurierskimi świadczącymi usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm oraz dobro klienta stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu! AW Polska poprzez wzgląd na potrzeby oraz wymagania swoich klientów stara się dopasowywać oferty indywidualnie, tak by współpraca przebiegała bezproblemowo i była ona satysfakcjonująca zwłaszcza dla nadawcy.
Koszt związany z wysyłką przesyłek drobnicowych krajowych powiązany jest ściśle z gabarytami nadawanych paczek.

Bezpieczna i terminowa dostawa na czas!

Korzystający z oferty AW Polska Logistyka klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność firmy, której głównym celem jest pomoc przedsiębiorcom w bezpiecznym przetransportowaniu ich towarów z przysłowiowego punktu A do punktu B w wyznaczonym terminie. Dużym udogodnieniem jest możliwość ciągłego monitorowania nadanej przesyłki drobnicowej krajowej oraz opcja dostawy “door-to-door”. Klienci decydujący się na ten rodzaj dostaw nie muszą martwić się o uprzednie dostarczenie towaru do przewoźnika, bowiem to pracownik firmy kurierskiej zobowiązany jest do jego odebrania od nadawcy do szybkiego dostarczenia do odbiorcy.
Z usług pośrednictwa firmy logistycznej AW Polska skorzystać mogą przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni. Każda przesyłka traktowana jest z wyjątkową ostrożnością, niezależnie od tego czy ładunek drobnicowy zapakowany został w jeden karton czy całą paletę.
Biuro obsługi klienta jest miejscem, gdzie nadawcy mogą skorzystać z fachowej porady lub też w razie potrzeby zgłosić reklamację. Odpowiedzi na wszelkie zapytania oraz złożone wnioski udzielane są w trybie natychmiastowym.

Ładunki drobnicowe niestety są zdecydowanie bardziej podatne na uszkodzenia mogące wystąpić podczas transportu. Jeżeli chcesz by Twoja przesyłka drobnicowa krajowa dotarła w stanie idealnym do potencjalnego odbiorcy, koniecznie weź pod uwagę możliwość skorzystania z pomocy pośrednika. Profesjonaliści pracujący w AW Polska zadbają o to, by wybrany przewoźnik bezpiecznie dostarczył paczkę na czas do adresata.