Paczki do Niemiec

AW Polska Logistyka świadczy usługi logistyczne w zakresie wysyłki paczek ekonomicznych. W ramach swojej działalności firma wysyła paczki międzynarodowe, w tym paczki do Niemiec.

Klientami AW Polska są zarówno firmy wysyłające codziennie od kilku do kilkuset przesyłek, jak i indywidualne osoby fizyczne, zainteresowane sporadycznym nadaniem pojedynczej paczki do Niemiec.

AW Polska może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem jako spedytor i przewoźnik. Wyróżnia się znakomitą znajomością rynku, który nieustannie monitoruje w celu poszukiwania jak najefektywniejszych i najbardziej ekonomicznych sposobów na przewóz przesyłek.

Warto nadmienić, że AW Polska Logistyka posiada wszelkie wymagane przepisami prawa licencje, zezwolenia i ubezpieczenia. Firma świadczy usługi doręczenia paczek o ustalonym czasie dostarczenia oraz gwarantowanego doręczenia na określoną godzinę w kolejnym dniu roboczym.

Firmę wyróżnia na tle innych przedsiębiorstw w branży logistycznej, podejście do wysyłki paczek gabarytowych o niestandardowych wymiarach i kształcie. Podczas gdy większość firm odmawia wykonania usługi logistycznej dla przesyłek o nietypowych kształtach i innych niż typowe wymiarach, dla AW Polska nie stanowi to problemu. W związku z tym, wysyłając paczki do Niemiec nie należy martwić się odmową realizacji przez AW Polska usługi wysyłki ze względu na nienormatywne parametry przesyłki.

Wysyłane przesyłki mogą być adresowane do osób fizycznych, instytucji, jak i firm. Warto zaznaczyć, że AW Polska realizuje wysyłkę bez względu na wielkość miasta lub miasteczka lub jego lokalizację na terenie Niemiec. Zajmując się dostarczaniem przesyłek, firma może bardzo dokładnie określić czas dostawy do największych centrów handlowych na terenie Niemiec i Europy.

Wysyłka jest realizowana poprzez zintegrowany z portalem panel klienta. Po podaniu takich danych jak adres dostawy, wymiary wysyłanej paczki do Niemiec itd., wygenerowany zostaje list przewozowy, który należy wydrukować. Następnie pozostaje jedynie nakleić go na przesyłkę. W ten sposób paczka jest gotowa do wysyłki.

Koszt wysyłki paczki do Niemiec zaczyna się już od 50 złotych. Po dokładną wycenę należy skontaktować się z AW Polska. Klienci mogą liczyć na możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów. Szczegółowy cennik jest ustalany w drodze negocjacji, w oparciu o zapotrzebowanie klienta na określone rodzaje usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gruntownej znajomości specyfiki branży, firma jest w stanie szybko przedstawić wycenę różnorodnych usług na terenie całej Europy. Aby sprostać wymogom klientów AW Polska ma także bogaty wachlarz usług dodatkowych.

AW Polska Logistyka ceni sobie zaufanie jakim obdarzają ją klienci. Za każdym razem charakteryzuje się profesjonalnym podejściem, niezwłocznie odpowiadając na zapytania klientów dotyczące oferty, doręczenia lub czasu dostawy. W przypadku zgłoszeń interwencyjnych, AW Polska reaguje bardzo szybko, traktując odpowiedzialnie każdą sprawę i oferując kompleksowe rozwiązanie problemu.

Sprawdź również artykuł – paczki do Anglii.