Transport lotniczy

AW POLSKA Logistyka jest w stanie zorganizować transport praktycznie w każdy zakątek globu począwszy od niezmiernie pilnych dokumentów lub próbek towarów do pełnych ładunków paletowych

Transport drogą powietrzną dla towarów pilnych oraz przewożonych między kontynentami jest realizowany przez największych przewoźników Światowych z zachowaniem wszelkich norm i odpowiednich wymogów prawnych.

Współpracujące z nami doświadczone agencje celne, pomogą w przygotowaniu odpowiednich dokumentów.
Zabezpieczamy transport „door to door” , gdzie klient otrzymuje zamówioną przesyłkę np. USA wprost do swojego biura lub domu.

Przygotowując wyceny takich usług, ważna jest szczegółowo podana charakterystyka towaru, jego kubatura, waga itp. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi spedytorami, gdzie dokładnie poinformujemy jakie informacje są konieczne do uzyskania wyceny.

Korzystając z usług lotniczych ekonomicznych, klient łączy niski koszt za transport z przewidywalnością dostawy. Jest to niejednokrotnie najlepsza alternatywa dla transportów morskich.

AW POLSKA Logistyka jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko i w dobrej cenie zorganizować transport listu, paczki bądź palety z lub do każdego kraju Świata.

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązujących zapytań ofertowych.

Zapytaj o wycenę: