Przesyłki kurierskie

AW POLSKA Logistyka oferuje usługi przewozu paczek ekonomicznych z planowanym czasem doręczenia jak i gwarantowanych dostaw na określoną godzinę następnego dnia roboczego.

Specjalizujemy się także w dostawach przesyłek gabarytowych i nietypowych o nieregularnych kształtach czy ponad normatywnych długościach. (nie przyjmowanych w większości firm kurierskich).

CENA ZA PACZKĘ MIĘDZYNARODOWĄ JUŻ OD 50 zł !

Przesyłki są doręczane zarówno do instytucji jak i osób prywatnych znajdujących się w dużych miastach i niewielkich miejscowościach.

Dzięki prostemu systemowi składania zleceń, poprzez nasz portal, klient może w szybki sposób wprowadzić dane do wysyłki, wymiary i usługi dodatkowe. Po przyjęciu zlecenia nasz Program generuje list przewozowy i wysyła do nadawcy. Pozostaje tylko wydrukowanie i naklejenie na paczkę gotowego dowodu nadania.

W godzinach pracy biura obsługi klienta, można szybko otrzymać niezbędne informacje o planowanej dostawie lub potwierdzić doręczenie.

Priorytetem naszej działalności jest profesjonalne potraktowanie każdego klienta; czy jest nim osoba prywatna okazjonalnie nadającą towar czy firmą która codziennie generuje kilkadziesiąt paczek.

Szybka reakcja na zgłoszenie interwencyjne w trakcie procesu transportu pozwalają AW POLSKA wyróżnić się na tle innych firm w branży transportowej !

Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe bez znaczenia jaki jest potencjał ilościowy. Cennik tworzony jest indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta.

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązujących zapytań ofertowych.

Zapytaj o wycenę: