Przesyłki zagraniczne

 

Międzynarodowy transport paletowy staje się coraz ważniejszym elementem w działalności polskich przedsiębiorstw. Odpowiednia i profesjonalna organizacja przesyłek zagranicznych jest podstawą pozytywnych relacji między producentami a odbiorcami ich towarów.

AW POLSKA LOGISTYKA wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i jako jedna z pierwszych firm spedycyjnych oferuje szeroki wachlarz usług dla międzynarodowego transportu paletowego. Począwszy od wysyłek testowych, czyli jednej palety na adres, do regularnych, terminowych transportów na paletach euro i przemysłowych. Posiadamy doskonałe rozeznanie rynku międzynarodowego. Wiemy którzy przewoźnicy najlepiej dostarczają przesyłki do danych krajów europejskich, jak i wybranych kierunków Świata. Po dokładnej analizie potrzeb wysyłkowych, przedstawiamy naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania dla przesyłek paletowych.

Odpowiednia oferta na przesyłki międzynarodowe, oprócz aspektu cenowego, który wpływa na atrakcyjność naszych towarów za granicą, musi posiadać wysoką jakość samej usługi. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na czas w jakim nasz klient otrzymuje ofertę cenową. Bardzo często dzięki odpowiedniej szybkiej reakcji, przedsiębiorca może oszacować koszt transportu i przygotować swój towar do eksportu bądź podjąć decyzję o imporcie towaru z wybranego kraju.

Kompleksowość usługi Międzynarodowego Transportu Paletowego polega też na stałym monitorowaniu przebiegu danego transportu. Od podjęcia do doręczenia. Nasi pracownicy często interweniują kiedy dochodzi do konieczności wprowadzania zmian adresowych lub podania dodatkowych informacji stronie odbierającej, tak aby cały skomplikowany proces wysyłek międzynarodowych nie został zakłócony.