O nas

AW Polska Logistyka  to idealna koncepcja wysyłkowa!

Usługi logistyczne zajmują bardzo istotne miejsce na liście filarów gospodarki. Wynika to w głównej mierze z kluczowej roli, jaką spełniają w funkcjonowaniu niemal każdego przedsiębiorstwa.

Niejednokrotnie firma, która posiada zróżnicowany towar lub nietypowe materiały, które musi dostarczyć do swojego kontrahenta, jest zmuszona dokonywać dystrybucji za pomocą kilku instytucji transportowych w ramach jednej działalności.

Niektóre spedycje specjalizują się w transporcie drobnicy, inne w paczkach ekspresowych, a inne w dostawach dedykowanych czy międzynarodowych.

Nierzadko znakomitą większość logistyki firmy przejmuje pod swoją opiekę Operator Logistyczny. Przedsiębiorstwa mogą się więc skupić na najważniejszych dla nich działaniach wytwórczych lub handlowych.

Misją AW Polska Logistyka jest sprostać wszelkim zadaniom logistycznym stawianym w obszarze transportu krajowego czy międzynarodowego, drogowego, morskiego i lotniczego.

AW Polska w ramach usługi logistycznej, zobowiązuje się do zorganizowania usługi przewozowej lub kurierskiej oraz do zawarcia na rzecz swojego klienta umowy z Przewoźnikiem i świadczenie usług kurierskich i przewozowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie spedytora oraz przewoźnika, pozwala na precyzyjne i zgodne z oczekiwaniami klienta przedstawienie oferty transportowej.

AW Polska Logistyka stawia sobie za cel ciągły monitoring rynku logistycznego w kraju i wyszukiwanie najlepszych i najbardziej ekonomicznych przewoźników dla swoich klientów.
Już dziś z powodzeniem świadczymy usługi logistyczne kilku tysiącom firm i osób prywatnych w kraju i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta  i przedstawienia swoich potrzeb logistycznych.

Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej, nawet nietypowej sprawy.

AW POLSKA LOGISTYKA – CAŁY ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU !